kiadó lakás Budapest, III. kerület területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 180 db
Budapest, III. kerület
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Budapest, III. kerületi kiadó lakás

kiadó lakás hirdetést keres Budapest, III. kerület területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó lakás ajánlatot!

Budapest, III. kerületi kiadó lakás Budapest, III. kerület
8 találat

Kiadó újszerű tégla lakás, Budapest, III. kerület 2 szoba 54 m² 420 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Budapest, III. kerület, Óbuda, Folyamőr u.
Azonosító: 1563_bl

A Waterfront City új építésű lakóparkban, Óbuda szívében, Duna-parthoz közel minimum egy évre kiadó, 6. emeleti 54 nm-es 2 szobás, LUXUS KIVITELEZÉSŰ PANORÁMÁS lakás, kilátással a Dunára és az Óbudai-szigetre, L alakú hatalmas 44 nm-es terasszal. A lakásban amerikai konyhás nappali étkezővel, L-alakú tágas terasz örökpanorámás dél-keleti tájolás...

Belső terület
54 m²
Szobák
2
Emelet
6
Bérleti díj
420 E Ft/hó
(7.78 E Ft/㎡)
Kiadó panel lakás, Budapest, III. kerület 3 szoba 64 m² 300 E Ft/hó

kiadó panel lakás

Budapest, III. kerület, Óbuda, Szőlő köz
Azonosító: 16276_bh

Kiadó teljeskörűen felújított lakás Óbudán, a Szőlő közben! Óbuda közkedvelt részén, a Szőlő közben kiadó egy második emeleti, igényesen felújított, 3 szobás lakás. A lakás elrendezése kiváló: tágas, világos nappali, valamint két különnyíló hálószoba biztosít kényelmes életteret. A fürdőszoba zuhanyzós, a konyhában beépített sütő, főzőlap és ...

Belső terület
64 m²
Szobák
3
Emelet
2
Bérleti díj
300 E Ft/hó
(4.69 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű tégla lakás, Budapest, III. kerület 2 szoba 67 m² 450 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Budapest, III. kerület
Azonosító: 95_cll

Budapest 3. kerületében Rómaifürdőn kiadó egy új építésű 8 emeletes társasház 1. emeleti 67 nm-es nappali+ hálós amerikai konyhás bútorozott, gépesített napfényes lakása. A nappalihoz és a hálóhoz 24 nm-es Dunára panorámás terasz kapcsolódik. Azonnal költözhető, kisállat vihető, a minimális bérleti idő 1 év, 3 hónap kaucióval. Felszíni beálló bére...

Belső terület
67 m²
Szobák
2
Emelet
1
Bérleti díj
450 E Ft/hó
(6.72 E Ft/㎡)
Újszerű!
Újszerű
Kiadó új építésű tégla lakás, Budapest, III. kerület 3 szoba 78 m² 494 E Ft/hó

kiadó új építésű tégla lakás

Budapest, III. kerület
Azonosító: 80_cll

Budapest 3. kerületében Rómaifürdőn kiadó egy új építésű 8 emeletes társasház 4. emeleti 78 nm-es nappali+ 2 hálós amerikai konyhás bútorozott, gépesített napfényes lakása. A nappalihoz, és egyik hálóhoz 13 nm-es Dunára panorámás terasz kapcsolódik. Azonnal költözhető, kisállat vihető, a minimális bérleti idő 1 év, 3 hónap kaucióval. Felszíni beál...

Belső terület
78 m²
Szobák
3
Emelet
4
Bérleti díj
494 E Ft/hó
(493.5 E Ft/hó)
(6.33 E Ft/㎡)
Panorámás!
Panorámás
Kiadó újszerű tégla lakás, Budapest, III. kerület 3 szoba 79 m² 530 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Budapest, III. kerület
Azonosító: 79_cll

Budapest 3. kerületében Rómaifürdőn kiadó egy új építésű 8 emeletes társasház 1. emeleti 78 nm-es nappali+ 2 hálós amerikai konyhás bútorozott, gépesített napfényes lakása. A nappalihoz, és egyik hálóhoz 29 nm-es Dunára panorámás terasz kapcsolódik. Azonnal költözhető, kisállat vihető, a minimális bérleti idő 1 év, 3 hónap kaucióval. Felszíni beál...

Belső terület
79 m²
Szobák
3
Emelet
1
Bérleti díj
530 E Ft/hó
(6.71 E Ft/㎡)
Panorámás!
Panorámás
Kiadó tégla lakás, Budapest, III. kerület 4 szoba 120 m² 792 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, III. kerület, Remetehegy, Folyondár u.
Azonosító: 1256_bl

Kiscelli Lakóparkban, British Schooltól 5 percre, hosszú távra kiadó 120 nm +14 nm erkélyes, 2. emeleti nappali + 3 hálószobás lakás 2 erkéllyel. Tágas modern konyha étkezővel, kádas fürdőszoba wc-vel, vendégmosdó, előszoba, gardróbhelyiség. Teljesen bútorozott és gépesített, klímás. Teremgarázsban 2 beállóhely és tároló is tartozik a lakáshoz. A k...

Belső terület
120 m²
Szobák
4
Emelet
2
Bérleti díj
792 E Ft/hó
(2.200 €/hó)
(6.6 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, III. kerület 3 szoba 90 m² 432 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, III. kerület, Remetehegy
Azonosító: 1293_czp

Buda, III. Remetehegyen, a Kiscelli Kastély, British School közelében, szépen parkosított kertben álló, 5 lakásos, 2011-ben épült, modern társasház 1. emeleti, panorámás és kertkapcsolatos, SAJÁT KERTTEL, nagy terasszal rendelkező, kiváló beosztású, teljesen bútorozott, gépesített lakás, garázzsal, kocsibeállóval, 6 m2-es tárolóval kiadó. Extr...

Belső terület
90 m²
Szobák
3
Emelet
1
Bérleti díj
432 E Ft/hó
(1.200 €/hó)
(4.8 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű tégla lakás, Budapest, III. kerület 3 szoba 90 m² 648 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Budapest, III. kerület, Remetehegy, Folyondár u.
Azonosító: 897_bl

Folyondár utcában II. és III. kerület határán csöndes zöldövezetben új építésű 5 lakásos társasházban minimum egy évre kiadó PANORÁMÁS LUXUS PENTHOUSE lakás. A lakás a 3. emeleten található, a lift közvetlenül a lakásban áll meg. Amerikai konyhás nappali étkezővel, 2 külön nyíló hálószoba (egyik erkélyes), fürdőszoba káddal és zuhanyzóval, és előté...

Belső terület
90 m²
Szobák
3
Emelet
3
Bérleti díj
648 E Ft/hó
(1.800 €/hó)
(7.2 E Ft/㎡)

8 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, III. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest, III. kerület
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2