Kiadó lakás Budapesten 200 e Ft-ig

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 183 db
Budapest
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Kiadó lakások Budapesten 200 e Ft-ig

Tekintse meg kiadó lakás kínálatunkat Budapesten 200 e Ft-ig!

7 találat

Kiadó tégla lakás, Budapest, XIV. kerület 1+1 szoba 29 m² 180 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, XIV. kerület, Törökőr
Azonosító: 7946_webing2

Bútorozott, gépesített, parkra néző kislakás kiadó a Róna utcában, a Pillangó utcai metró megálló közelében. Hosszú távra, de legalább 12 hónapra bérlőt keresünk egy 29 m2-es, teljesen berendezett és háztartási gépekkel felszerelt kompakt kislakásba igényes, nem dohányzó, biztos anyagi háttérrel rendelkező, lehetőleg egyedülálló hölgy vagy fiata...

Belső terület
29 m²
Szobák
1+1
Emelet
2
Bérleti díj
180 E Ft/hó
(6.21 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, VIII. kerület 1 szoba 30 m² 170 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, VIII. kerület, Magdolna negyed
Azonosító: 7_fhk

VILÁGOS, GALÉRIÁS GARZON KIADÓ – ALACSONY REZSIVEL! Kiadó egy frissen felújított, 30 m²-es, bútorozott lakás az Orczy térnél, rendezett, kamerázott társasházban. A lakás félszuterén elhelyezkedésű, de a nagy ablakoknak köszönhetően kifejezetten világos és barátságos. - Olcsó fenntartás: A 70 cm-es falak kiválóan tartják a hőt. Energiatakarékos ...

Belső terület
30 m²
Szobák
1
Emelet
félszuterén
Bérleti díj
170 E Ft/hó
(5.67 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó tégla lakás, Budapest, V. kerület 1 szoba 42 m² 200 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, V. kerület, Lipótváros
Azonosító: 1665_czp

Az Astoriánál, nagyon jó helyen, hangulatos, liftes házban, III. emeleti, 42 nm-es, 1 szobás, udvarra néző, teljesen csöndes, világos lakás, részben bútorozva vagy bútor nélkül kiadó. A szoba kb. 30 nm, minden helyiség ablakos. A közös költség 20.000.- Ft/hó fűtéssel, vízdíjjal együtt. Helyiségek: előszoba, konyha, szoba, fürdőszoba, kamra....

Belső terület
42 m²
Szobák
1
Emelet
3
Bérleti díj
200 E Ft/hó
(4.76 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, IX. kerület 1 szoba 33 m² 180 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, IX. kerület, Ferencváros-Belváros, Lónyay u.
Azonosító: 4166_mlux

Kiadó 1 szobás, jó állapotú lakás a Lónyay utcában, szecessziós házban, lifttel! KIADÓ a IX. kerületben, a közkedvelt Lónyay utcában, egy gyönyörűen karbantartott, szecessziós stílusú, liftes téglaépület 3. emeletén ez a belső udvarra néző, 1 szobás, 33 nm-es, jó állapotú lakás. A lakás elosztása kiváló: a szoba tágas, külön nyíló konyhája ab...

Belső terület
33 m²
Szobák
1
Emelet
3
Bérleti díj
180 E Ft/hó
(5.45 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, XIII. kerület 1 szoba 30 m² 185 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros
Azonosító: 7938_webing2

Kiadó a Westend bevásárlóközpont közelében egy 1 szobás bútorozott, gépesített, kellemes hangulatú lakás. A lakás a liftes társasház 1emeletén található. Alacsony fenntartási költségekkel rendelkezik, a vízfogyasztást a közös költség tartalmazza, a villany és gázfogyasztást mérőórák alapján kell fizetni. Ablakai egy hátsó csendes udvarra néznek,...

Belső terület
30 m²
Szobák
1
Emelet
1
Bérleti díj
185 E Ft/hó
(6.17 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, VII. kerület 1 szoba 38 m² 200 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton kívül)
Azonosító: 875_bli

VII. kerület Blaha Lujza tér közelében Dohány utcában kiadó csendes,38 nm-es világos lakás. Kiválóan alkalmas 1 maximum 2 fő részére. Rendezett, csendes, szép polgári, liftes ház II. emeletén lévő ingatlan bejárata a körfolyosóról nyílik. 1 szoba + fürdő szoba + nagy étkezős konyha. Az ingatlan bútorozott, hűtő-fűtő légkondicionáló Bérlet...

Belső terület
38 m²
Szobák
1
Emelet
2
Bérleti díj
200 E Ft/hó
(5.26 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, XIV. kerület 1+1 szoba 46 m² 190 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, XIV. kerület, Törökőr
Azonosító: 580_cii

...CSENDES UTCA ...REMEK HELYEN... ...... MAX. 2 FŐNEK KIADÓ 14.kerületben, Zuglóban csendes, forgalommentes utcában, 6 lakásos társasházban, hosszú távra, minimum 2 évre kiadó egy földszinti, 46 m2-es, nappali + 1 szobás lakás. Az ingatlan bútorozott. A nappaliban egy hatalmas beépített szekrény,mely nagyban megkönnyíti a tárolást. A kiseb...

Belső terület
46 m²
Szobák
1+1
Emelet
földszint
Bérleti díj
190 E Ft/hó
(4.13 E Ft/㎡)

7 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2