kiadó lakás Pécs területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 187 db
Pécs
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Pécs területén kiadó lakás

kiadó lakás hirdetést keres Pécs területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó lakás ajánlatot!

Pécs területén kiadó lakás Pécs
7 találat

Kiadó újszerű tégla lakás, Pécs 2 szoba 44 m² 260 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Baranya megye, Pécs, (Bálics), Boszorkány utca
Azonosító: 57_mpi

KIADÓ új építésű modern társasházban teljesen berendezett és gépesített, kényelmes 1 hálószobás és teraszos lakás. A lakás a Pécsi Tudományegyetem Műszaki Karának közvetlen szomszédságában, és az Orvostudományi Kartól és Klinikai Központtól 10 perc kényelmes sétatávolságra található. Ideális választás egyetemistáknak, vagy a környéken dolgozókna...

Belső terület
44 m²
Szobák
2
Emelet
3
Bérleti díj
260 E Ft/hó
(5.91 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű tégla lakás, Pécs 1 szoba 33 m² 210 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Baranya megye, Pécs, (Bálics), Boszorkány utca
Azonosító: 56_mpi

KIADÓ új építésű modern társasházban teljesen berendezett és gépesített, kényelmes stúdió lakás. A lakás a Pécsi Tudományegyetem Műszaki Karának közvetlen szomszédságában, és az Orvostudományi Kartól és Klinikai Központtól 10 perc kényelmes sétatávolságra található. Ideális választás egyetemistáknak, vagy a környéken dolgozóknak. A stúdió laká...

Belső terület
33 m²
Szobák
1
Emelet
1
Bérleti díj
210 E Ft/hó
(6.36 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Pécs 2 szoba 61 m² 160 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Baranya megye, Pécs, (Uránváros), Esztergár Lajos utca
Azonosító: 49_vs

A megújult uránváros kedvelt részén, Mecsek áruházzal szemben, az Esztergár Lajos utcában, hétemeletes téglaépület,3. emeleti, 61 m2-es, fűtésmérős téglalakása KIADÓ. 2 szoba, konyha--étkezős lakás nyugatra néz. A WC és a fürdő külön helyiségben van, a kisebbik szobához gardrób tartozik, a konyhához külön étkező. A klimával is felszerelt lak...

Belső terület
61 m²
Szobák
2
Emelet
3
Bérleti díj
160 E Ft/hó
(2.62 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű tégla lakás, Pécs 3 szoba 65 m² 350 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Baranya megye, Pécs, Jurisics Miklós utca
Azonosító: 32_mpi

Ötlakásos, hőszivattyús, prémium színvonalú társasház földszintjén kiadóvá vált egy gépesített-, erkélyes lakás, a lakáshoz tartozó gépkocsibeállóval egyetemben. Mivel a társasház magas minőségi sztenderdek figyelembevétele mellett készült, az ingatlant alacsony rezsiköltség és színvonalas anyaghasználat jellemzi. A lakás padlófűtéssel, illetve ...

Belső terület
65 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Bérleti díj
350 E Ft/hó
(5.38 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű tégla lakás, Pécs 1+1 szoba 29 m² 140 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Baranya megye, Pécs, (Basamalom), Basamalom út
Azonosító: 39_vs

KIVÁLÓ LEHETŐSÉG PÉCSEN – STÍLUSOS APARTMAN KIADÓ! Pécsett a Zsolnay negyed közelében, a Basamalom utcában egy mini-parkban épült amerikai konyha+1 hálóval rendelkező apartmant kínálunk kiadásra . A belváros karnyújtásra. A 30 nm-es berendezett és felszerelt ingatlant rövid és középtávon ajánljuk.Megközelítése a csendes ,parkosított belső udvaron k...

Belső terület
29 m²
Szobák
1+1
Emelet
földszint
Bérleti díj
140 E Ft/hó
(4.83 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó tégla lakás, Pécs 1 szoba 40 m² 160 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Baranya megye, Pécs, (Belváros), Jókai Mór tér
Azonosító: 7_vs

A történelmi belvárosban a Jókai téren, újszerű , fiatalos 1.em 40nm –es garzon lakás hosszú távra kiadó. A napfényes, felszerelt, gépesített lakásból kis balkon néz délre. A Nappali- háló ból nyílik a konyha-kamra. A lakás bútorozott és teljesen felszerelt. A fürdőben van a toalett. A tágas és világos nappali-étkezőből nyílik a konyha. Parko...

Belső terület
40 m²
Szobák
1
Emelet
1
Bérleti díj
160 E Ft/hó
(4 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű tégla lakás, Pécs 1+2 szoba 60 m² 270 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Baranya megye, Pécs, (Mecsekoldal), Bessenyei utca
Azonosító: 6_vs

Kiadó egy MODERN és TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT FÖLDSZINTI LAKÁS a belvárostól mindössze néhány perc sétára, a Bessenyei utcában! Két szoba + amerikai konyha-nappali kialakítású apartman kivételes lehetőséget kínál mindazok számára, akik egy CSENDES, mégis REMEK LOKÁCIÓJÚ otthont keresnek. Jó levegő, napfény, belsőépítészek által tervezett terek és a ...

Belső terület
60 m²
Szobák
1+2
Emelet
magasföldszint
Bérleti díj
270 E Ft/hó
(4.5 E Ft/㎡)
Újszerű!
Újszerű

7 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Pécs
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Szobák száma

Emelet

Ingatlan kora

Erkély, terasz

Ingatlan állapota belül