Kiadó lakások 8. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

kiadó ingatlan: 184 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Kiadó lakás, kiadó ház keresése

Budapesti vagy vidéki kiadó lakás keresés adatbázisunkban.

Kiadó újszerű családi ház, Vác 12 szoba 120 m² 3 M Ft/hó

kiadó újszerű családi ház

Pest megye, Vác, Belváros
Azonosító: 12934_bhv

Kiadó munkásszállás Vác belvárosának szélén, jó megközelíthetőségű, frekventált helyen. Összesen 40-50 fő részére alkalmas, 2-4 ágyas szobákkal. A kétszintes ingatlanban és a hozzá tartozó külön bejáratú 2 szobás apartmanban az alábbi helyiségek találhatóak: Földszint: 2 hálószoba, konyha, fürdő zuhanyzóval, toalett. Emelet: 8 hálószoba, konyha...

Belső terület
120 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
12
Bérleti díj
3 M Ft/hó
(3000 E Ft/hó)
(25 E Ft/㎡)
Kiadó sorház, Budapest, II. kerület 5+1 szoba 152 m² 862 E Ft/hó

kiadó sorház

Budapest, II. kerület, Pálvölgy
Azonosító: 1476_czp

II. Pálvölgy városrészen, teljesen csöndes, jól megközelíthető mellékutcában, napfényes, kertkapcsolatos, 1 nappali + 4 hálós + padlásszobával rendelkező, kiváló állapotú, teraszos, kis kertes, garázsos sorház kiadó. Extrák: gardróbok, klíma, redőnyök, kondenzációs kazán, új konyhagépek, automata kapuk Parkolni egy autóval a garázsban és egy...

Belső terület
152 m²
Telek terület
80 m²
Szobák
5+1
Bérleti díj
862 E Ft/hó
(2.400 €/hó)
(5.67 E Ft/㎡)
Kiadó családi ház, Mohács 6 szoba 120 m² 323 E Ft/hó

kiadó családi ház

Baranya megye, Mohács
Azonosító: 707_sri

Mohácson különleges, közvetlen Duna-parti ingatlan kizárólag hosszú távra (minimum 1 év) kiadó! Az ingatlan két részből áll. A lakóház, ami kétszintes összesen cca. 120 m2 alapterületű. Az alsó szinten két szoba, nappali (fatüzelésű kandallóval, melegítő konyhasarokkal), fürdőszoba, WC és gardróbhelyiség található. A felső szinten két szoba, nap...

Belső terület
120 m²
Telek terület
2800 m²
Szobák
6
Bérleti díj
323 E Ft/hó
(900 €/hó)
(2.69 E Ft/㎡)
Kiadó ikerház, Budapest, II. kerület 6 szoba 200 m² 600 E Ft/hó

kiadó ikerház

Budapest, II. kerület, Széphalom - II/A
Azonosító: 1460_czp

II/a. kerület Széphalom. Központi, mégis csendes helyen, szépen parkosított kertben álló kétlakásos 1995-ben épült, folyamatosan karbantartott, nagyon jó állapotú , panorámás ház nagyobbik, teljesen szeparált része kiadó. A képen látható bútorok nem maradnak az ingatlanban!! A háztól gyalogos távolságra van a Francia Iskola, pár perces sétával e...

Belső terület
200 m²
Telek terület
1079 m²
Szobák
6
Bérleti díj
600 E Ft/hó
(3 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű családi ház, Ercsi 7+1 szoba 170 m² 500 E Ft/hó

kiadó újszerű családi ház

Fejér megye, Ercsi, Gozsdu Elek utca
Azonosító: 35376_v

Nagy családnak, 2 generációnak, vállalkozásnak egyaránt alkalmas, újszerű, tágas, kényelmes,EXTRÁKKAL FELSZERELT (hidromasszázs kád, design beltéri ajtók, igényes burkolatok, igényes beépitett konyha) ERCSI RÓZSADOMBJÁN,- közel a Dunához- ez a 2 lakásos családi ház, melynek FÖLDSZINTI LAKÁSA 84 nm+16 nm ,PANORÁMÁS TERASZ, valamint 24 nm-es tároló, ...

Belső terület
170 m²
Telek terület
818 m²
Szobák
7+1
Bérleti díj
500 E Ft/hó
(2.94 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó házrész, Balatonszéplak 1+2 szoba 47 m² 490 E Ft/hó

kiadó házrész

Somogy megye, Balatonszéplak
Azonosító: 635_keu

Bérelhető szabad időpontok a szezonban: MÁJUSTÓL- SZEPTEMBERIG! ÁR: JÚNIUS: 25,000.-ft / apartman/ éj / 4 fő JÚLIUS-AUGUSZTUS 20-ig: 37,000.-ft/ apartman/ 4 fő SZABAD IDŐPONTOK: május 15- június 20-ig június 28-tól- július 13-ig augusztus 14-től szeptember vé...

Belső terület
47 m²
Telek terület
300 m²
Szobák
1+2
Bérleti díj
490 E Ft/hó
(10.43 E Ft/㎡)
Kiadó családi ház, Budapest, II. kerület 5 szoba 250 m² 1.04 M Ft/hó

kiadó családi ház

Budapest, II. kerület, Pesthidegkút-Ófalu - II/A
Azonosító: 1435_czp

II./A. Hidegkút-Ófaluban csendes környezetben, 2000 m2-es, szépen parkosított, privát telken, D-i tájolású, gyönyörű panorámás, egyedi belső kialakítású, 250 m2 beépített területű, amerikai konyhás nappali + 4 hálószobás, nagy teraszos, kiváló állapotú, kertkapcsolatos családi ház, kb. 5 x 10 m-es, fűthető kültéri medencével, szaunával, dupla garáz...

Belső terület
250 m²
Telek terület
2000 m²
Szobák
5
Bérleti díj
1.04 M Ft/hó
(2.900 €/hó)
(4.16 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű családi ház, Paks 4 szoba 130 m² 850 E Ft/hó

kiadó újszerű családi ház

Tolna megye, Paks, Óváros
Azonosító: 746_gz

Paks, óvárosi részén 4 szobás felújított családi ház, szállás céljára KIADÓ! A 130 m2-es ingatlan 2022-ben teljeskörű felújításon esett át. Jelenleg a képeken látható állapotban, 12 fő elszállásolására teljesen bútorozva és gépesítve azonnal költözhető. A kiváló elhelyezkedésének és jó belső kialakításának köszönhetően ideális szálláshely munkavá...

Belső terület
130 m²
Telek terület
560 m²
Szobák
4
Bérleti díj
850 E Ft/hó
(6.54 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó tégla lakás, Budapest, XXIII. kerület 2 szoba 52 m² 250 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, XXIII. kerület, Soroksár
Azonosító: 7716_leebesfia

Soroksáron újszerű első emeleti társasházi 50 m2-es tégla lakás 5 m2-es erkéllyel azonnali költözéssel kiadó. Amerikai konyhás nappali beépített gépesített konyhabútorral (kerámialapos főzőlap, beépített sütő, páraelszívó) ebédlő, hálószoba 14 m2, fürdőszoba, wc, előszoba. Hőszivattyús padló és mennyezeti hűtő-fűtő rendszerrel. Bérleti díj 250. e...

Belső terület
52 m²
Szobák
2
Emelet
1
Bérleti díj
250 E Ft/hó
(4.81 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Paks 3 szoba 130 m² 400 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Tolna megye, Paks
Azonosító: 738_gz

.................

Belső terület
130 m²
Szobák
3
Bérleti díj
400 E Ft/hó
(3.08 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, XIV. kerület 1+1 szoba 46 m² 190 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, XIV. kerület, Törökőr
Azonosító: 580_cii

...CSENDES UTCA ...REMEK HELYEN... ...... MAX. 2 FŐNEK KIADÓ 14.kerületben, Zuglóban csendes, forgalommentes utcában, 6 lakásos társasházban, hosszú távra, minimum 2 évre kiadó egy földszinti, 46 m2-es, nappali + 1 szobás lakás. Az ingatlan bútorozott. A nappaliban egy hatalmas beépített szekrény,mely nagyban megkönnyíti a tárolást. A kiseb...

Belső terület
46 m²
Szobák
1+1
Emelet
földszint
Bérleti díj
190 E Ft/hó
(4.13 E Ft/㎡)
Kiadó ikerház, Budapest, XII. kerület 5 szoba 240 m² 1 M Ft/hó

kiadó ikerház

Budapest, XII. kerület, Németvölgy
Azonosító: 518_kh

A XII. kerület FREKVENTÁLT részén hosszú távra kiadó egy KEDVEZŐ működési költségű, 230 m2-es VILLA épület! Az ingatlan patinás szecessziós és art deco stílusjegyekkel épült. Gondozott kertje „programozott” növényekkel lett beültetve, így egész évben VÁLTOZATOS természeti környezetben töltheti az idejét! Az épület FÖLDSZINTJÉN található a ga...

Belső terület
240 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
5
Bérleti díj
1 M Ft/hó
(1000 E Ft/hó)
(4.17 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, XIV. kerület 4 szoba 120 m² 418 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, XIV. kerület,
Azonosító: 365_cai

EXKLUZÍV -duplakomfortos- lakás Zuglói VILLÁBAN, Herminamező csendes utcájában! - II. emelet -tetőtér- - nettó 120 m2 lakóterület (br. 137 m2) - 4 szoba, étkező, konyha, 2 fürdő 2 toalett... Fűtés és meleg víz ellátása kombicikóval, továbbá a fűtés-hűtés 4 új klímával is biztosított. Udvari gk. beálló bérelhető 20 ezer Ft/hó. Kiváló kö...

Belső terület
120 m²
Szobák
4
Emelet
2
Bérleti díj
418 E Ft/hó
(3.48 E Ft/㎡)
Energiatakarékos!
Energiatakarékos
Kiadó tégla lakás, Paks 4 szoba 80 m² 280 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Tolna megye, Paks
Azonosító: 727_gz

Paks, új építésű két szoba plusz nappalis lakás KIADÓ! A képeken látható 80 m2-es lakás teljesen bútorozva és gépesítve azonnal költözhető. A fűtést gázkazán a hűtést fali klíma biztosítja. Parkolás zárt udvarban lehetséges....

Belső terület
80 m²
Szobák
4
Emelet
1
Bérleti díj
280 E Ft/hó
(3.5 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó újszerű tégla lakás, Budapest, II. kerület 3 szoba 87 m² 431 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Budapest, II. kerület, Vérhalom, Pusztaszeri út
Azonosító: 1285_bl

Pusztaszeri úton, körönd közelében újszerű 2 emeletes liftes társasház földszintjén minimum egy évre kiadó 87 nm-es 3 szobás, nagy teraszos, kertkapcsolatos lakás. Nappali étkezővel és tágas terasszal, külön nyíló beépített modern konyha, 2 külön nyíló hálószoba, kádas és zuhanyzós fürdőszoba wc-vel, vendégmosdó és előszoba helyiségekből áll. Extrá...

Belső terület
87 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Bérleti díj
431 E Ft/hó
(1.200 €/hó)
(4.95 E Ft/㎡)
Kiadó tégla lakás, Budapest, II. kerület 6 szoba 241 m² 1.26 M Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, II. kerület, Szépilona
Azonosító: 446_bm

Budakeszi úton luxus lakás kiadó! A nemzetközi díjat is nyert, öko lakópark Buda egyik legszebb lakóparkja, mely minden igényt kielégít szolgáltatásaival. A lakópark egy 2,3 hektárnyi ősfás területen épült 2001-ben. A parkban a lakók számára lehetőség nyílik pihenésre, sétálásra a gyönyörű fákkal teli, kis halastóval, grillezővel rendelkező ha...

Belső terület
241 m²
Szobák
6
Emelet
9
Bérleti díj
1.26 M Ft/hó
(3.500 €/hó)
(5.21 E Ft/㎡)
Kiadó családi ház, Paks 3 szoba 60 m² 400 E Ft/hó

kiadó családi ház

Tolna megye, Paks
Azonosító: 714_gz

Paks, három szobás 60 m2-es kis családi ház KIADÓ! Az ingatlan a képeken látható állapotban teljesen bútorozva és gépesítve azonnal költözhető. Két hálószoba, nappali, konyha, fürdőszoba és külön WC található a házban. Igény szerint akár 4-5 fő elszállásolására is lehetséges. A házhoz saját kert tartozik, parkolás zárt udvarban lehetséges....

Belső terület
60 m²
Telek terület
300 m²
Szobák
3
Bérleti díj
400 E Ft/hó
(6.67 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Kiadó tégla lakás, Budapest, III. kerület 4 szoba 120 m² 790 E Ft/hó

kiadó tégla lakás

Budapest, III. kerület, Remetehegy, Folyondár u.
Azonosító: 1256_bl

Kiscelli Lakóparkban, British Schooltól 5 percre, hosszú távra kiadó 120 nm +14 nm erkélyes, 2. emeleti nappali + 3 hálószobás lakás 2 erkéllyel. Tágas modern konyha étkezővel, kádas fürdőszoba wc-vel, vendégmosdó, előszoba, gardróbhelyiség. Teljesen bútorozott és gépesített, klímás. Teremgarázsban 2 beállóhely és tároló is tartozik a lakáshoz. A k...

Belső terület
120 m²
Szobák
4
Emelet
2
Bérleti díj
790 E Ft/hó
(2.200 €/hó)
(6.58 E Ft/㎡)
Kiadó újszerű tégla lakás, Siófok 1 szoba 32 m² 450 E Ft/hó

kiadó újszerű tégla lakás

Somogy megye, Siófok, (Aranypart), Beszédes József sétány
Azonosító: 566_keu

BALATONI PANORÁMÁS, 2 ERKÉLYES, AUTÓBEÁLLÓS 32 NM-ES LAKÁS AZ ARANYPARTON! VIZPARTI GARZON KIADÓ A FŐSZEZONRA!! JÚLIUS 01-TŐL AUGUSZTUS 31-IG! Siófok aranypartján a Beszédes József sétányon, közvetlenül a szabad strand mellett épült újszerű társasház 1. emeletén, kiadó egy 32 m2 alapterületű 2 erkélyes lakás! 2 fő részére ajánlott igény szer...

Belső terület
32 m²
Szobák
1
Emelet
1
Bérleti díj
450 E Ft/hó
(14.06 E Ft/㎡)
vízparti!
Vízparti
Kiadó házrész, Göd 2 szoba 73 m² 450 E Ft/hó

kiadó házrész

Pest megye, Göd, (Alsógöd), Nemeskéri Kiss Miklós utca
Azonosító: 12427_bhv

Kiadó ház Gödön! IRODÁNAK, SZÁLLÁSNAK, ÜZLETHELYISÉGNEK! Hosszabbtávra tervezett szálláshely kihasználás esetén (6-8 fő részére): 450 000/hó. Irodának, üzleti tevékenységnek: megegyezés szerint. Az ingatlan irodának, szállásnak, csendes üzleti tevékenységnek, valamint más célú kihasználásra is megfelel, munkacsoportok vagy cégek számá...

Belső terület
73 m²
Telek terület
130 m²
Szobák
2
Bérleti díj
450 E Ft/hó
(6.16 E Ft/㎡)

184 találat
Kiadó lakáskereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2